Головна » 2009 » Серпень » 25 » Ускладнюються нейронні мережі
Ускладнюються нейронні мережі
11:57

Зокрема, значно збільшені півкулі мозку і мозкової склепіння. Збільшується архепалліум, диференціюються закладки вторинного мозкового склепіння (неопалліума). На поверхні півкуль вперше з'являється кора, збільшується мозочок, стаючи більш опуклим, довгастий мозок формує вигин. З головного мозку виходять 12 пар черепно-мозкових нервів. Ускладнюються нейронні мережі. Ще в більшій мірі розвиваються органи чуття.

У птахів прогресивний розвиток головного мозку полягало у збільшенні півкуль і зорової частки, подальшому розвитку мозочка.

У ссавців збільшення півкуль головного мозку супроводжувалося розвитком кори, освітою в ній звивин і борозен, завершенням розвитку вторинного мозкового склепіння (неопалліума), прогресивним розвитком мозочка Основною структурою і функціональною одиницею нервової системи є нейрон, розвиток якого у людини досягає найвищого рівня. Відбувається диференціація нейронів на сенсорні, моторні і сполучні. Нейрони синтезують велику кількість нейропептидів, відповідальних за комунікацію клітин і інші важливі функції.

Високого рівня досягає розвиток сенсорної системи, в якій найбільш складними є органи зору і слуху. У ході еволюції зір вперше з'являється у членистоногих. У них воно представлено парою складних фасеточных очей, розділених на омматідіі, кожна з яких може розрізняти лише частина об'єкта. Комахи мають кольоровим і об'ємним зором. Подальше вдосконалення органу зору характерно для риб та земноводних.

У рептилій вже відзначається можливість зміни кривизни кришталика, що веде до поліпшення зору. У війкового тілі вже розвинена поперечно-смугаста мускулатура.

Переглядів: 855 | Додав: tarterz | Теги: Мозочок, півкуль, Довгастий | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Календар
«  Серпень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0