Головна » 2009 » Липень » 27 » Австралоїдов є аборигенами Австралії
Австралоїдов є аборигенами Австралії
11:56

Для жінок характерні грудей конічної форми і маловипуклие сідниці. Люди, що належать до цієї раси, займають практично весь екваторіальний пояс від Африки до островів Тихого океану. До цієї раси належить населення Африки, а також негренят (пігмеї), океанічні негроїдів (меланезійців), південноафриканські бушмени і готтентоти.

Монголоїди смуглокожі, мають жовтого або жовто-коричневою шкірою. Для них характерні прямі жорсткі синьо-чер-ні волосся, плоске велике вилицювате обличчя, вузькі і злегка розкосі карі очі з складкою верхньої повіки (третім століттям або епікантусом) у внутрішньому куті ока, плоский і досить широкий ніс, рідка рослинність на обличчі і тілі . Люди, що належать до цієї раси, займають Східний Сибір і Монголію, Далекий Схід, Центральну і Південно-Східну Азію. Змішану монголоїдної расу представляють індонезійці та американські індіанці.

Часто у вигляді окремої раси виділяють австралоїдов, які майже так само темношкірий (їх шкіра має шоколадний колір), як і Негроїди, але для них характерні темні хвилясте волосся, велика голова і масивне обличчя з дуже широким і плоским носом, виступаючим підборіддям, значне зростання волосся на обличчі й тілі. Австралоїдов є аборигенами Австралії. Однак австралоїдов часто вважають негроїдів. Іноді виділяють америка-Ноїда, для яких характерні смаглява шкіра, вилицювате обличчя, досить виступаючий ніс і епікантус, синьо-чорне волосся. Однак часто амеріканоідов відносять до монголоїдів.

Розподіл груп крові і типів відбитків пальців у популяціях, що належать до різних рас, показано в табл. 39 та табл. 40.

Правильне розуміння процесів расогенеза залежить від підходів до визначення сутності і класифікації рас. Тривалий час панував так званий типологічний підхід, згідно з яким визначення раси проводили на основі стереотипів, нібито що відображають всі ознаки раси. Тому, керуючись характеристиками окремих індивідів, вважали, що між расами існують абсолютні відмінності. Тим часом розвиток популяційної генетики показало, що типологічний підхід до розуміння природи рас не має достатньої аргументації.

Науково обгрунтований підхід до класифікацій рас є популяційних підходом. Ефективність класифікацій рас залежить від кількості використовуваних ознак, бо чим більше ознак використовують для проведення розходжень між расами, тим більш ефективною виявляється класифікація. Оскільки раси є популяціями, то, описуючи будь-яку расу, описують фактично велику групу людей, але не окремого індивіда. Оскільки в межах кожної раси є величезні варіації спадкових характеристик, то неможливо знайти критерії, на основі яких можна було б підтвердити або виключити приналежність всіх індивідуумів до різних рас. Точно так само, як неможливо знайти індивідуумів з усіма ознаками, властивими однієї раси. Раси повинні розглядатися як групи, але не як індивіди. Наприклад, порівняння черепних кісток шведів і росіян показало, що між цими національними групами є істотні відмінності, але вони є середніми відмінностями, а між індивідуумами в кожній групі є перекриваемость. Таким чином, визначення расових розходжень по популярних стереотипам (типологічно) є неправильним, оскільки абсолютних відмінностей між расовими групами не існує.

Уявлення про походження рас і первинних осередків РАСО-освіти відображені в декількох гіпотезах. Згідно з гіпотезою поліцентризм або Поліфілія (Ф. Вайденрайх, 1947) існувало чотири вогнища расообразованія - в Південно-Східній Азії і на Великих Зондській островах, у Східній Азії, в Африці на південь від Сахари і в Європі і Передньої Азії. У Європі та Передній Азії склався вогнище расообразованія, де на основі європейських і передньоазіатські неандертальців виникли європеоїди.

В Африці на основі африканських неандертальців виникли Негроїди, у Східній Азії на основі синантропів виникли монголо-Лоіді, а в Південно-Східній Азії і на Великих Зондській островах розвиток на основі пітекантропів і яванська неандертальців призвело до формування австралоїдов.

Переглядів: 827 | Додав: tarterz | Теги: Належні, Екваторіальний, Населення | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0